Tüp Bebek Tedavi Seçenekleri - Kıbrıs Kolan British Tüp Bebek Merkezi

Tüp Bebek Tedavi Seçenekleri

Seyahat Seçeneklerimiz,

Kuzey Kıbrıs’ta kalışınız konusunda zaman sorununuz var ise aşağıdaki seçenekler size yardımcı olacaktır:

1. Seçenek

2. Seçenek

Hastalarımızın Kıbrıs’a iki veya üç farklı zamanda ve daha kısa süreli seyahati gerekecektir. Burada kalış süreleri daha kısadır. Sürecin bir kısmını evinizde geçirecek olacağınız için maliyet açısından avantaj oluşturabilir.

Kıbrıs'a ilk seyahat (Toplamda 1 gün sürecektir.)

Evinizde (Kaldığınız şehir ve ülkede)

Kıbrıs’a ikinci seyahat (yaklaşık 4 gün - taze transfer isteniyorsa 9 gün)

Yumurta stimulasyonun 8. günü gibi (adetin 10.günü) merkezimize gelmeniz istenmektedir. Bundan sonraki yaklaşık 2 günlük yumurta takipleriniz ve kan tetkikleriniz merkezimizde yapılacaktır. Ortalama olarak yumurta stimulasyonun 9. günü gibi (adetin 11.günü) çatlatma iğneniz verilir ve 36 saat sonra yumurta toplama işleminiz gerçekleştirilir. Eğer embriyolarınızın genetik test vb. gibi nedenlerle dondurulması planlanıyorsa aynı gün içerisinde evinize geri dönebilirsiniz. Sonraki herhangi bir zamanda embriyonuzun transferi için 1 günlüğüne Kıbrıs’a gelmeniz yeterlidir.

Eğer embriyolarınızın dondurulması planlanmıyorsa embriyo gelişim sürecinin ortalama 5 günlük takibi sonrası transferi gerçekleştirilir. Transfer sonrası aynı gün evinize dönebilirsiniz.

3. Seçenek

Toplamda max. 1 hafta kalabilecek hastalarımız için elverişli bir seçenektir. Seçenek nerdeyse evinizde tamamlanır ve yalnızca yumurta toplama ve embriyo transferi için Kıbrıs’a gelirsiniz.

Evinizde,

Kıbrıs'a Seyahat,