Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

Kim Demiş 48'de Olmaz Diye?

48 yaşında tanıştım Kolan British Tüp Bebek Merkezi ve Doktor hanımla . Şu an 50 yaşının başlarındayım. İlk evliliğimden 2 çocuk sahibiydim ama ikinci baharımda tekrar çocuk sahibi olmak istiyorduk 🙂 Adetlerim düzensizdi ama menapoza da girmemiştim daha.

Kendi yumurtamla 48 yaşında çocuk sahibi olma şansımın çok düşük olduğunu bildiğim için eşimle konuşup yumurta nakli tedavisi görmeye karar verdik. Uygun merkez ararken Kıbrıs’ta Kolan British tüp bebek merkezi ve Doktor hanımla tanıştık.

Yaşım nedeniyle gebe kalmaya engel durumum var mı diye detaylı kalp muayenesi ve kontrollerim olduktan sonra transfer için tedaviye başladık. Gerek donör hemşiresi olsun gerek tüp bebek çalışanları ve doktor hanım olsun tedavinin başından itibaren bizimle çok ilgiliydiler.

Benim gibi titiz bir insanı bile rahatlatacak şekilde her istediğimde iletişim kurabiliyorduk. Zaten ben arayıp yazmasam onlar beni arıyordu, tedavi ve hatırlatmalar için :))

Kolan British Tüp bebek ailesi ve doktor hanımla tanıştığımız için çok memnunuz. İyi ki de tanıştık, çünkü 48 yaşında da ikiz gebe kalınabileceğini herkese göstermiş olduk :))

Hızlı Randevu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email