Teşekkürler Kolan British Tüp Bebek Ailesi - Kıbrıs Kolan British Tüp Bebek Merkezi

Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

Teşekkürler Kolan Brıtısh Tüp Bebek Ailesi

Eşimde sperm olmadığı için tüp bebek serüvenimize başlamıştık. Binbir umutla başladığım tüp bebek tedavim de yumurta toplanacağı gün eşimden sperm çıkmayınca yarım kalmıştı. O gün yaşadığım hayal kırıklığını anlatmam mümkün değil, Allah kimseye yaşatmasın!

Üstüne üstük yumurtalarım toplanmadığı için iki hafta kadar kasık ağrısından yerimde duramamış ve birkaç ay da yumurtalıklardaki kistlerin geçmesi için takibe gidip durmuştum… Anlayacağınız hem manevi olarak hem de bedensel olarak çökmüştüm. Doktorlar eşimdeki genetik rahatsızlıktan dolayı ikinci bir TESE ameliyatının işe yaramayacağını söyleyince bu annelik defterini kapatacağımız anlamına geliyor artık diye düşünmüştüm.

Bir arkadaşımın önerisiyle sperm bankası yoluyla gebelik fikrini benimsemeye ve araştırmaya başladım sonrasında. Tabii eşimle henüz bunu konuşamıyordum ama için için de anne olmak için yanıp tutuşuyordum. Çok gençtim henüz, birgün cesaretimi toplayıp eşime konuyu açtım ve beklediğim gibi tepki vermediğini gördüm. O da benim anne olmamı ve bizim bir aile olmamızı istiyordu demek.

Karar aşamasını geçtikten sonra herşey çok daha kolay oldu. Birkaç merkezle konuşmaya başladık. Sağolsunlar zaten bir yere telefon bırakınca ben aramasam bile sürekli aranıyordum !!!!

Arkadaşlarımın tavsiyesi ve araştırmalarımda da olumlu izlenim aldığım için Kolan British Tüp Bebek Merkezi’nde tedavi görmeye karar verdik. Tedavi sürecimde gerek doktor hanım gerekse tüm ekip çok ilgiliydi. Donörler için detaylı sağlık taramasıve genetik testlerin olduğu sertifikaların olması içimizi rahatlattı.

Uyguladığı başarılı tedaviyle şu anda evimizin neşe kaynağı olan oğluşumuza kavuştuk ve tam bir aile olabildik. Çok teşekkürler Kolan British tüp bebek ailesi..

Hızlı Randevu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email